postheadericon Aby farba szybciej się wypłukała

Jeśli jesteśmy zadowoleni z farbowania swoich włosów, ale odcień wyszedł nam odrobinę za ciemny możemy być pewni, że po paru myciach farba leciutko się wypłucze. Aby farba szybciej się wypłukała Jednak, jeśli chcemy przyspieszyć tę czynność, lub też farba jest wyjątkowo mocna i w ogóle się nie zmywa, możemy wypróbować innego sposobu. Najlepiej zastąpić szampon do włosów farbowanych- przeciwłupieżowym. Ten produkt dzięki zawartym w nim składnikom znakomicie pomoże nam lekko wypłukać farbę z włosów. Wystarczy nanieść większa ilość na włosy i zapienić, a po chwili spłukać. Aby farba szybciej się wypłukała Czynność należy powtórzyć. Już po pierwszym zastosowaniu zauważymy, że farba się zmywa. Po kilku użyciach możemy zejść o jeden, nawet dwa odcienie niżej i może okazać się, że z czarnych włosy zyskały barwę ciemnobrązową ( o ile przed nałożeniem farby były jaśniejsze). Dobrym pomysłem jest również parokrotne umycie włosów w szamponie do włosów blond- ten kosmetyk również pomoże nam nieco wypłukać zbyt ciemną barwę po farbowaniu. Aby farba szybciej się wypłukała Oba szampony są bardzo skuteczne.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Twoja moda – Twój styl
OlaMój blog powstał z chęci podzielenia się informacjami, a także nowościami z rynku mody . Na stronie w wolnej chwili będe starała się dostarczyć nowości dotyczące odzieży damskiej i rynku butów . Staram się zamieszczą opisy, recencje i zdjęcia . Jeśli masz ciekawy produktów , z którym chcesz sie podzielić z czytelniczkami napisz. Napewno umieszcze go na swoim blogu. Są produkt, które polecam szczególnie . Jeśli ciągle macie jakiś niedosyt chcecie jednak większą uwagę skupić na zakupach lub promocjach, dajcie znać zajmiemy się tym specjalnie dla was. Niestety nie wszystkie informacje do nas docierają wiec piszcie najlepiej w komentarzach lub na naszego maila. Wiele dziewczyn napisało do nas i pomogliśmy od tego jesteśmy. Otwarci też jesteśmy na współprace z firmami i innymi blogami modowymi.
Blog nasz powstał w związku z zainteresowaniem modnym ubieraniem. Ale także nowościami z rynku kosmetyków i mody męskiej i damskiej. Staramy się na stronie umieszczać rzetelną informacje, które będą przydatne wszystkim czytelnikom. Kobietom jak i mężczyznom, dlatego tez podzieliśmy stronę na kilka kategorii, które maja to ułatwić. Umieściliśmy porady modowe, ale także z zakresu kosmetyki. Są także informacje i recenzje. ale także porównanie kilku produktów z rynku kosmetyków. Zapraszamy do czytania, ale także opisywania produktów, których opisy chętnie zamieścimy na stronie. W związku z zaobserwowaną tendencją, że odwiedzają nas mężczyźni chcemy zrobić i dla nich kącik modowy. Już niedługo to stworzymy o czym poinformujecie swoich ukochanych mężczyzn.
Sonda

Jak markę lubisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...