postheadericon Becik

Becik zwany w dzisiejszych czasach również jako rożek to znakomity wynalazek, który otula dziecko w czasie zimna. Becik Jest wykonany z miękkiego tworzywa i ma kształt rożka. W środku jest dodatkowo ocieplony najczęściej puchem. Becik zapobiega wychłodzeniu słabego jeszcze organizmu maluszka. Dzięki niemu dziecko czyje się bezpiecznie. Zaleca się jednak, aby dziecko nie przebywało w rożku zbyt długo, ponieważ, jak udowodnili niedawno naukowcy- organizm dziecka może ulec przegrzaniu. Becik W rezultacie dziecko nie będzie zahartowane i w późniejszym życiu będzie miało problem z ciągłym marznięciem. Może tez częściej niż rówieśnicy łapać wszelkie infekcje i częściej chorować na zapalenie płuc. Lepiej, żeby dziecko nie było wkładane do niego na kilka godzin. Becik Rożek nie może zastępować dziecięcej pościeli.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Twoja moda – Twój styl
OlaMój blog powstał z chęci podzielenia się informacjami, a także nowościami z rynku mody . Na stronie w wolnej chwili będe starała się dostarczyć nowości dotyczące odzieży damskiej i rynku butów . Staram się zamieszczą opisy, recencje i zdjęcia . Jeśli masz ciekawy produktów , z którym chcesz sie podzielić z czytelniczkami napisz. Napewno umieszcze go na swoim blogu. Są produkt, które polecam szczególnie . Jeśli ciągle macie jakiś niedosyt chcecie jednak większą uwagę skupić na zakupach lub promocjach, dajcie znać zajmiemy się tym specjalnie dla was. Niestety nie wszystkie informacje do nas docierają wiec piszcie najlepiej w komentarzach lub na naszego maila. Wiele dziewczyn napisało do nas i pomogliśmy od tego jesteśmy. Otwarci też jesteśmy na współprace z firmami i innymi blogami modowymi.
Blog nasz powstał w związku z zainteresowaniem modnym ubieraniem. Ale także nowościami z rynku kosmetyków i mody męskiej i damskiej. Staramy się na stronie umieszczać rzetelną informacje, które będą przydatne wszystkim czytelnikom. Kobietom jak i mężczyznom, dlatego tez podzieliśmy stronę na kilka kategorii, które maja to ułatwić. Umieściliśmy porady modowe, ale także z zakresu kosmetyki. Są także informacje i recenzje. ale także porównanie kilku produktów z rynku kosmetyków. Zapraszamy do czytania, ale także opisywania produktów, których opisy chętnie zamieścimy na stronie. W związku z zaobserwowaną tendencją, że odwiedzają nas mężczyźni chcemy zrobić i dla nich kącik modowy. Już niedługo to stworzymy o czym poinformujecie swoich ukochanych mężczyzn.
Sonda

Jak markę lubisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...