Znajdujesz się tutaj: kobiecaszafa24.pl > PIELĘGNACJA CIAŁA > Balsam do ciała

Dobrze dobrane buty dla panów

Wszystko musi być dobrze wykończone. Dobrze dobrane buty dla panów Każdy nawet najbardziej monumentalny budynek, źle wykończony nie wygląda zbyt dobrze. Podobnie jest z ubiorem.  Wybierając strój musimy pamiętać przede wszystkim żeby wszystko co wybierzemy nie psuło nam naszej koncepcji. Szczególnie ta zasada tyczy się mężczyzn, którzy nader często zapominają o niej psując tym samym cały swój wysiłek włożony w to, by dobrze zaprezentować się na randce czy ważnej rozmowie kwalifikacyjnej. Szczególnie panowie powinni pamiętać o butach, które równie dobrze mogą poprawić wygląd stroju jak i go zepsuć. Mimo iż teoretycznie są najmniej widoczne, to dość mocno rzucają się w oczy. Zwłaszcza jak nie pasują do reszty.

Jeżeli ubierzemy eleganckie buty do sportowego stroju nic strasznego się nie stanie. Teraz coraz częściej widzimy panów, którzy tak właśnie wykańczają swój wygląd. Dobrze dobrane buty dla panów Zdania na ten temat są zapewne różne. Jednak o gustach się nie powinno dyskutować. Zwłaszcza jeżeli chodzi o zjawisko dość powszechne.

Zbrodnią natomiast jest ubranie sportowego obuwia do eleganckiego stroju. Jest to chyba najgorsze z możliwych rozwiązań. Niemal tak rażące w oczy jak białe skarpetki skomponowane z sandałami. Jednak jak wiadomo nie każdy może sobie zdawać sprawę z tego, że wygląda wręcz śmiesznie. Warto więc upomnieć przyjaciela, kolegę czy chłopaka, że coś w jego ubiorze nie jest tak jak być powinno.

Czarne buty do czarnego garnituru. Jeżeli garnitur jest jaśniejszy wtedy ewentualnie można zdecydować się na inny kolor butów. Dobrze dobrane buty dla panów Mimo iż kolor nie wydaje się zbyt ważny, to źle dobrany, sprawia, że wyglądamy niechlujnie.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.