postheadericon Dobrze dobrane buty dla panów

Wszystko musi być dobrze wykończone. Dobrze dobrane buty dla panów Każdy nawet najbardziej monumentalny budynek, źle wykończony nie wygląda zbyt dobrze. Podobnie jest z ubiorem.  Wybierając strój musimy pamiętać przede wszystkim żeby wszystko co wybierzemy nie psuło nam naszej koncepcji. Szczególnie ta zasada tyczy się mężczyzn, którzy nader często zapominają o niej psując tym samym cały swój wysiłek włożony w to, by dobrze zaprezentować się na randce czy ważnej rozmowie kwalifikacyjnej. Szczególnie panowie powinni pamiętać o butach, które równie dobrze mogą poprawić wygląd stroju jak i go zepsuć. Mimo iż teoretycznie są najmniej widoczne, to dość mocno rzucają się w oczy. Zwłaszcza jak nie pasują do reszty.

Jeżeli ubierzemy eleganckie buty do sportowego stroju nic strasznego się nie stanie. Teraz coraz częściej widzimy panów, którzy tak właśnie wykańczają swój wygląd. Dobrze dobrane buty dla panów Zdania na ten temat są zapewne różne. Jednak o gustach się nie powinno dyskutować. Zwłaszcza jeżeli chodzi o zjawisko dość powszechne.

Zbrodnią natomiast jest ubranie sportowego obuwia do eleganckiego stroju. Jest to chyba najgorsze z możliwych rozwiązań. Niemal tak rażące w oczy jak białe skarpetki skomponowane z sandałami. Jednak jak wiadomo nie każdy może sobie zdawać sprawę z tego, że wygląda wręcz śmiesznie. Warto więc upomnieć przyjaciela, kolegę czy chłopaka, że coś w jego ubiorze nie jest tak jak być powinno.

Czarne buty do czarnego garnituru. Jeżeli garnitur jest jaśniejszy wtedy ewentualnie można zdecydować się na inny kolor butów. Dobrze dobrane buty dla panów Mimo iż kolor nie wydaje się zbyt ważny, to źle dobrany, sprawia, że wyglądamy niechlujnie.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Twoja moda – Twój styl
OlaMój blog powstał z chęci podzielenia się informacjami, a także nowościami z rynku mody . Na stronie w wolnej chwili będe starała się dostarczyć nowości dotyczące odzieży damskiej i rynku butów ochraniacze dla konia. Staram się zamieszczą opisy, recencje i zdjęcia . Jeśli masz ciekawy produktów , z którym chcesz sie podzielić z czytelniczkami napisz. Napewno umieszcze go na swoim blogu. Są produkt, które polecam szczególnie . Jeśli ciągle macie jakiś niedosyt chcecie jednak większą uwagę skupić na zakupach lub promocjach, dajcie znać zajmiemy się tym specjalnie dla was. Niestety nie wszystkie informacje do nas docierają wiec piszcie najlepiej w komentarzach lub na naszego maila. Wiele dziewczyn napisało do nas i pomogliśmy od tego jesteśmy. Otwarci też jesteśmy na współprace z firmami i innymi blogami modowymi.
Blog nasz powstał w związku z zainteresowaniem modnym ubieraniem. Ale także nowościami z rynku kosmetyków i mody męskiej i damskiej. Staramy się na stronie umieszczać rzetelną informacje, które będą przydatne wszystkim czytelnikom. Kobietom jak i mężczyznom, dlatego tez podzieliśmy stronę na kilka kategorii, które maja to ułatwić. Umieściliśmy porady modowe, ale także z zakresu kosmetyki. Są także informacje i recenzje. ale także porównanie kilku produktów z rynku kosmetyków. Zapraszamy do czytania, ale także opisywania produktów, których opisy chętnie zamieścimy na stronie. W związku z zaobserwowaną tendencją, że odwiedzają nas mężczyźni chcemy zrobić i dla nich kącik modowy. Już niedługo to stworzymy o czym poinformujecie swoich ukochanych mężczyzn.
Sonda

Jak markę lubisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...