Znajdujesz się tutaj: kobiecaszafa24.pl > MODA ŚLUBNA > Sukienki dla druhen

Dodatki wieczorowe

Przygotowując się na wielki bal, mamy do zorganizowania naprawdę sporo. Dodatki wieczorowe Tak naprawdę zdobycie pięknej, balowej sukni to tylko początek poszukiwań i przygotowań. Na organizację swojego wyglądu na bal składa się bardzo wiele czynników. Trzeba bowiem zarezerwować fryzjera, aby zmienił wygląd naszych włosów, trzeba pójść do kosmetyczki, aby zadbała o jak najpiękniejszy makijaż dla nas. Do tego dochodzi masa dodatków, które dopełnią wygląd naszego stroju wieczorowego. Właśnie, dodatki. Mimo że zdawać by się mogło, że nie jest z tym zbyt wiele zachodu, to jednak jest to sprawa, która spędza sen z powiek niejednej kobiecie, przygotowującej się na wielki bal.

Dodatki to bowiem odpowiednie buty wieczorowe, odpowiednia i pasująca torebka, do tego jakiś szal, no i obowiązkowo biżuteria, bez której strój na bal nigdy nie jest i nie będzie pełny. Jak się szukać dodatków i jak je dobierać do sukni?

Przede wszystkim dodatki wieczorowe i balowe nie powinny być zróżnicowane kolorystycznie. Grunt to jednak barwa, bowiem im bardziej pstrokato, tym mniej atrakcyjnie. Dodatki wieczorowe Dlatego najlepiej wybrać wspólny kolor dla dodatków, a następnie szukać czegoś odpowiedniego w sklepach.

Buty muszą nie tylko pasować do sukienki, ale również być wygodne. Bowiem idąc na bal musimy liczyć się z tym, że parkiet przeznaczony będzie do tańczenia i nie będzie zbyt wiele chwil wytchnienia dla naszych stóp. Dlatego, aby nie ryzykować odciskami na dzień następny, najlepiej jest zadbać o wygodne buty, które same będą układały nasze nogi do tańca.

Z biżuterią, mimo że jest ona zwieńczeniem całej pracy nad naszym wieczorowym wygladem, nie należy przesadzać. Jeśli dobraliśmy już kolczyki i kolię, to należy zrezygnować z bransoletki. Dodatki wieczorowe Tak samo, jeśli mamy już bransoletkę, to lepiej nie zakładać dodatkowych pierścionków.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.