postheadericon Elegancki strój dla mężczyzny

Każdy wie, że każdy dojrzały mężczyzna  dobrze wygląda w garniturze. Elegancki strój dla mężczyzny Nikt nie wie dlaczego tak się dzieje jednak jest to fakt któremu nie można zaprzeczyć. Może właśnie dlatego wielu mężczyzn długo się zastanawia jak dobrać wszystkie dodatki, by wyglądać doskonale dla swojej kobiety. Oczywiście może nie robią tego zbyt często, jednak od czasu do czasu, każdy pan powinien się nad tym dłużej zastanowić.

Warto zacząć od klasycznego modelu. Czyli od czarnych butów, dobrze skrojonych spodni wyprasowanych w idealny kant oraz skurzanego paska do nich. Ponadto niezbędnym dodatkiem wydaje się być biała koszula, do tego marynarka i oczywiście krawat. Do tego szablonowego modelu dochodzą różne dodatki. Spinki do mankietów, spinka do krawata, czasem kapelusz albo ciemne okulary. Elegancki strój dla mężczyzny Poza ubiorem liczy się także ogólna postawa mężczyzny, budowa ciała. Dlatego jest to ważne, że garnitur musi być dobrze dobrany do sylwetki pana.  Poza ubiorem liczy się także fryzura i jakiś akcent. Może to być kwiatek w butonierce. Jednak nie może się zbytnio rzucać w oczy.

Ten model ubioru można różnie modyfikować. Zastąpić białą koszule czarną, bądź zrezygnować z niej na rzecz sportowego podkoszulka. Czasem zamiast spodni w kant można ubrać jeansy. Jednak z marynarki i z butów zrezygnować nie można. Bo w końcu jakiś element elegancji pozostać musi.

Na złą pogodą warto zaopatrzyć się w płaszcz. Elegancki strój dla mężczyzny Jest on o tyle ważny, że bez niego obejść się nie można. Gdyż kombinacja sportowa kurtka plus garnitur w żadnym wypadku nie wchodzi w grę.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Twoja moda – Twój styl
OlaMój blog powstał z chęci podzielenia się informacjami, a także nowościami z rynku mody . Na stronie w wolnej chwili będe starała się dostarczyć nowości dotyczące odzieży damskiej i rynku butów . Staram się zamieszczą opisy, recencje i zdjęcia . Jeśli masz ciekawy produktów , z którym chcesz sie podzielić z czytelniczkami napisz. Napewno umieszcze go na swoim blogu. Są produkt, które polecam szczególnie . Jeśli ciągle macie jakiś niedosyt chcecie jednak większą uwagę skupić na zakupach lub promocjach, dajcie znać zajmiemy się tym specjalnie dla was. Niestety nie wszystkie informacje do nas docierają wiec piszcie najlepiej w komentarzach lub na naszego maila. Wiele dziewczyn napisało do nas i pomogliśmy od tego jesteśmy. Otwarci też jesteśmy na współprace z firmami i innymi blogami modowymi.
Blog nasz powstał w związku z zainteresowaniem modnym ubieraniem. Ale także nowościami z rynku kosmetyków i mody męskiej i damskiej. Staramy się na stronie umieszczać rzetelną informacje, które będą przydatne wszystkim czytelnikom. Kobietom jak i mężczyznom, dlatego tez podzieliśmy stronę na kilka kategorii, które maja to ułatwić. Umieściliśmy porady modowe, ale także z zakresu kosmetyki. Są także informacje i recenzje. ale także porównanie kilku produktów z rynku kosmetyków. Zapraszamy do czytania, ale także opisywania produktów, których opisy chętnie zamieścimy na stronie. W związku z zaobserwowaną tendencją, że odwiedzają nas mężczyźni chcemy zrobić i dla nich kącik modowy. Już niedługo to stworzymy o czym poinformujecie swoich ukochanych mężczyzn.
Sonda

Jak markę lubisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...