Znajdujesz się tutaj: kobiecaszafa24.pl > Sukienki - spódnice > Suknie balowe

Elegancki strój dla mężczyzny

Każdy wie, że każdy dojrzały mężczyzna  dobrze wygląda w garniturze. Elegancki strój dla mężczyzny Nikt nie wie dlaczego tak się dzieje jednak jest to fakt któremu nie można zaprzeczyć. Może właśnie dlatego wielu mężczyzn długo się zastanawia jak dobrać wszystkie dodatki, by wyglądać doskonale dla swojej kobiety. Oczywiście może nie robią tego zbyt często, jednak od czasu do czasu, każdy pan powinien się nad tym dłużej zastanowić.

Warto zacząć od klasycznego modelu. Czyli od czarnych butów, dobrze skrojonych spodni wyprasowanych w idealny kant oraz skurzanego paska do nich. Ponadto niezbędnym dodatkiem wydaje się być biała koszula, do tego marynarka i oczywiście krawat. Do tego szablonowego modelu dochodzą różne dodatki. Spinki do mankietów, spinka do krawata, czasem kapelusz albo ciemne okulary. Elegancki strój dla mężczyzny Poza ubiorem liczy się także ogólna postawa mężczyzny, budowa ciała. Dlatego jest to ważne, że garnitur musi być dobrze dobrany do sylwetki pana.  Poza ubiorem liczy się także fryzura i jakiś akcent. Może to być kwiatek w butonierce. Jednak nie może się zbytnio rzucać w oczy.

Ten model ubioru można różnie modyfikować. Zastąpić białą koszule czarną, bądź zrezygnować z niej na rzecz sportowego podkoszulka. Czasem zamiast spodni w kant można ubrać jeansy. Jednak z marynarki i z butów zrezygnować nie można. Bo w końcu jakiś element elegancji pozostać musi.

Na złą pogodą warto zaopatrzyć się w płaszcz. Elegancki strój dla mężczyzny Jest on o tyle ważny, że bez niego obejść się nie można. Gdyż kombinacja sportowa kurtka plus garnitur w żadnym wypadku nie wchodzi w grę.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.