postheadericon Gąbka do pudru

Gąbka to przyrząd za pomocą którego aplikujemy na twarz puder w kamieniu. Gąbka do pudru Dzięki wykonaniu ze specjalnego tworzywa puder znakomicie rozprowadza się na twarzy nie tworząc efektu maski. Na gąbce z biegiem czasu gromadzi się wiele bakterii i zarazków dlatego, aby uniknąć problemów z cerą wskazana jest wymiana gąbki co kilka miesięcy. Wówczas nasza cera będzie zadbana i unikniemy mniejszych bądź większych niedoskonałości. Gąbka do pudru Przy nakładaniu pudru za pomocą gąbki musimy uważać, by nie nałożyć na twarz zbyt dużej ilości kosmetyku. W tym właśnie celu należy usunąć ewentualny nadmiar kosmetyku delikatnie strącając go z gąbeczki. Jeśli zostawiamy gąbkę w pudrze, powinniśmy umieścić pod nią kawałek folii aby nie wchłonęła zbyt dużej ilości kosmetyku. Gąbka do pudru Najlepiej przy zakupie wybierać gąbkę wąską- jest ona prosta w użyciu i wykonana z delikatniejszego tworzywa.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Twoja moda – Twój styl
OlaMój blog powstał z chęci podzielenia się informacjami, a także nowościami z rynku mody . Na stronie w wolnej chwili będe starała się dostarczyć nowości dotyczące odzieży damskiej i rynku butów . Staram się zamieszczą opisy, recencje i zdjęcia . Jeśli masz ciekawy produktów , z którym chcesz sie podzielić z czytelniczkami napisz. Napewno umieszcze go na swoim blogu. Są produkt, które polecam szczególnie . Jeśli ciągle macie jakiś niedosyt chcecie jednak większą uwagę skupić na zakupach lub promocjach, dajcie znać zajmiemy się tym specjalnie dla was. Niestety nie wszystkie informacje do nas docierają wiec piszcie najlepiej w komentarzach lub na naszego maila. Wiele dziewczyn napisało do nas i pomogliśmy od tego jesteśmy. Otwarci też jesteśmy na współprace z firmami i innymi blogami modowymi.
Blog nasz powstał w związku z zainteresowaniem modnym ubieraniem. Ale także nowościami z rynku kosmetyków i mody męskiej i damskiej. Staramy się na stronie umieszczać rzetelną informacje, które będą przydatne wszystkim czytelnikom. Kobietom jak i mężczyznom, dlatego tez podzieliśmy stronę na kilka kategorii, które maja to ułatwić. Umieściliśmy porady modowe, ale także z zakresu kosmetyki. Są także informacje i recenzje. ale także porównanie kilku produktów z rynku kosmetyków. Zapraszamy do czytania, ale także opisywania produktów, których opisy chętnie zamieścimy na stronie. W związku z zaobserwowaną tendencją, że odwiedzają nas mężczyźni chcemy zrobić i dla nich kącik modowy. Już niedługo to stworzymy o czym poinformujecie swoich ukochanych mężczyzn.
Sonda

Jak markę lubisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...