postheadericon Jak dobrać wieczorową torebkę?

Kobieta bez swojej torebki nie jest w stanie sobie poradzić. Jak dobrać wieczorową torebkę? W niej bowiem trzyma wszystko: telefon, portfel, chusteczki higieniczne, szczotkę do poprawienia swojej fryzury, szminkę aby poprawić usta, oraz wiele, wiele innych rzeczy, często mniej, lub bardziej potrzebnych. Wszystko to sprawia, że kobieta nigdzie nie rusza się bez swojej drugiej prawej ręki, która to stanowi jej torebka. Dlatego dość problematyczne zdaje się być wyjście na bal bez żadnej torebki. Jak w takim razie dobierać torebkę wieczorową, aby nie tylko dobrze ona wyglądała, ale aby była na tyle funkcjonalna, aby pomieścić wszystko co najpotrzebniejsze?

Przede wszystkim nie należy brać zbyt dużej torebki na wesele, na bal karnawałowy czy na Sylwestra, bowiem będzie nam ona tylko przeszkadzać. Torebkę należy zmniejszyć do minimum. Jak dobrać wieczorową torebkę? Tylko co w tedy zrobić z tymi najpotrzebniejszymi rzeczami, które zwykle ze sobą nosimy?

Po pierwsze: trzeba zrobić listę tego, co jest nam niezbędne w ten jeden, jedyny wieczór. Część rzeczy na pewno okaże się niepotrzebna. Najpotrzebniejsze wydają się więc chusteczki higieniczne, portfel i telefon, no i szminka do poprawienia makijażu. To wszystko. W jedną noc bowiem nie jesteśmy w stanie potrzebować wszystkiego, co skrywa w sobie niejedna damska torebka.

Dlatego, jeśli już odrzucimy niepotrzebne rzeczy, zostanie nam tylko to co potrzebne. Jak dobrać wieczorową torebkę? Wtenczas będziemy mogli dobrać do swojego wieczorowego stroju odpowiednią kopertówkę, która pomieści nasze skarby, ale także będzie świetnie się prezentowała z naszą kreacją i innymi dodatkami.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Twoja moda – Twój styl
OlaMój blog powstał z chęci podzielenia się informacjami, a także nowościami z rynku mody . Na stronie w wolnej chwili będe starała się dostarczyć nowości dotyczące odzieży damskiej i rynku butów website. Staram się zamieszczą opisy, recencje i zdjęcia . Jeśli masz ciekawy produktów , z którym chcesz sie podzielić z czytelniczkami napisz. Napewno umieszcze go na swoim blogu. Są produkt, które polecam szczególnie . Jeśli ciągle macie jakiś niedosyt chcecie jednak większą uwagę skupić na zakupach lub promocjach, dajcie znać zajmiemy się tym specjalnie dla was. Niestety nie wszystkie informacje do nas docierają wiec piszcie najlepiej w komentarzach lub na naszego maila. Wiele dziewczyn napisało do nas i pomogliśmy od tego jesteśmy. Otwarci też jesteśmy na współprace z firmami i innymi blogami modowymi.
Blog nasz powstał w związku z zainteresowaniem modnym ubieraniem. Ale także nowościami z rynku kosmetyków i mody męskiej i damskiej. Staramy się na stronie umieszczać rzetelną informacje, które będą przydatne wszystkim czytelnikom. Kobietom jak i mężczyznom, dlatego tez podzieliśmy stronę na kilka kategorii, które maja to ułatwić. Umieściliśmy porady modowe, ale także z zakresu kosmetyki. Są także informacje i recenzje. ale także porównanie kilku produktów z rynku kosmetyków. Zapraszamy do czytania, ale także opisywania produktów, których opisy chętnie zamieścimy na stronie. W związku z zaobserwowaną tendencją, że odwiedzają nas mężczyźni chcemy zrobić i dla nich kącik modowy. Już niedługo to stworzymy o czym poinformujecie swoich ukochanych mężczyzn.
Sonda

Jak markę lubisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...