Znajdujesz się tutaj: kobiecaszafa24.pl > PIELĘGNACJA CIAŁA > Dezodorant w kulce

Jesienne trendy

Pory roku zmieniają się, a wraz z nimi zmieniają się również aktualne odzieżowe (i nie tylko) trendy, za którymi nieraz, nie dwa, ciężko jest nadążyć, tak, by być na bieżąco. Jesienne trendy Jednak od jakiegoś czasu jesienne trendy zdają się stać w miejscu. I mimo że widać drobne różnice, to jednak z roku na rok, jesienią, półki sklepowe zapełniają się bardzo podobnymi ciuchami, co rok wcześniej. Z czego to wynika? Czy jesień stała się dla projektantów mody i stylistów czymś na tyle uniwersalnym, że nie warto zmieniać niczego w kwestii aktualnych trendów modowych?

Oczywiście w jakimś stopniu na pewno można dojrzeć uniwersalizm pory roku takiej jak jesień. Generalnie jest ona każdego roku praktycznie taka sama. Takie same są więc stroje modne w danym sezonie. Jak się więc ubrać, aby jesienią być na topie?

Furorę robią ostatnio koszule w kratę dla kobiet. Jesienne trendy Zeszłorocznej jesieni królowały one zarówno w ubiorze znanych i lubianych, jak i przeciętnych obywateli. Półki sklepowe uginały się wręcz w koszulowym szaleństwie, zaś niejedna kobieta była w stanie wydać spore pieniądze, aby również w jej szafie zawisła piękna koszula w kratę, najlepiej wykonana z flaneli.

Nic się nie zmienia również w jesiennej kolorystyce. Mimo że lato bogate było w barwy z całego świata, to jednak jesienią następuje zwykle zwrot od 180 stopni. Modne kolory diametralnie się zmieniają i z szalonych barw tęczy, styliści przerzucają się na stonowane brązy i czernie. Jesienne trendy Dominują kolory takie jak kawa z mlekiem, jasny bądź ciemny brąz, czy miejscami nawet popiel.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.