Znajdujesz się tutaj: kobiecaszafa24.pl > Kurtki i płaszcze > Płaszcze zimowe

Kolory sukienek i spódnic

Każda kobieta ma inne upodobania jeśli chodzi o kolorystykę w jakiej utrzymane są jej ubrania, które posiada w swojej garderobie. Kolory sukienek i spódnic Jednakże są takie kolory, których nie powstydzi się żadna nadobna niewiasta, a które są na tyle przebojowe i pięknie się prezentują, że nawet zagorzała fanka jaskrawych ubrań zgodzi się na ciuch w takim kolorze. Jakie to kolory, pasujące do spódnic i sukienek?

Sukienka, czy spódnica, powinna być kolorowa. Jednak nie chodzi tutaj o wielość barw znajdujących się na tkaninie. Powinny to być kolory ujednolicone, utrzymane w konkretnej tonacji i odpowiednio dobrane.

Furorę robią czerwienie. Są one na tyle urzekające, że każda kobieta ma w swojej szafie jakąś sukienkę, czy spódnicę właśnie w tym kolorze. Jednak nie należy zapominać również o różnych odcieniach czerwieni. Kolory sukienek i spódnic Najpiękniejsza jest czerwień pełna, krwista, ale świetnie się prezentują również jej odcienie zarówno jaśniejsze, jak i ciemniejsze.

Ponadczasowa i klasyczna jest czerń. W tym kolorze każdy ma sukienkę, jest to tzw. mała czarna. Jest to szyk elegancji i dystyngowania. Taka sukienka przydaje się na rożnego rodzaju okazje, począwszy od pogrzebów, skończywszy na weselach czy prywatkach.

Do tego zestawu dochodzi jeszcze błękit. Mimo że nie jest to kolor uniwersalny, to jednak kobiety często go wybierają. Kolory sukienek i spódnic Zwłaszcza jeśli chodzi o kreacje wiosenne, czy letnie. Świetnie oddaje on bowiem ducha danej pory roku, przez co jest chętnie noszony przez przedstawicielki płci pięknej.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.