postheadericon Komin

Komin to długo szalik z zszytymi końcami. Komin Służy jednocześnie jako czapka i szalik stąd tez potocznie nazywany jest czapko-szalikiem. Występuje on w wielu wariantach kolorystycznych oraz w różnych grubościach. Wspaniale pasuje do zimowej kurtki i pięknie komponuje się z płaszczykiem. Komin musimy dobrać kolorystycznie do okrycia wierzchniego. W razie mniejszych mrozów można zaopatrzyć się w cieńszą wersję. Komin Komin zakładamy wkładając go najpierw na głowę i po zakręceniu dalszą jego część zakładamy na głowę. Tak założony komin nadaje kreacji wspaniałego, dziewczęcego charakteru gracji. Kominy są bardzo wygodne i dają dużo ciepła.

W czasie dużego zimna lepiej zakładać kominy z gęstego materiału najlepiej grubej włóczki. Komin W przypadku wyboru komina z „oczkami” możemy nieco zmarznąć. Komin jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych czapek i szalików.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Twoja moda – Twój styl
OlaMój blog powstał z chęci podzielenia się informacjami, a także nowościami z rynku mody . Na stronie w wolnej chwili będe starała się dostarczyć nowości dotyczące odzieży damskiej i rynku butów romantyczna bielizna. Staram się zamieszczą opisy, recencje i zdjęcia . Jeśli masz ciekawy produktów , z którym chcesz sie podzielić z czytelniczkami napisz. Napewno umieszcze go na swoim blogu. Są produkt, które polecam szczególnie . Jeśli ciągle macie jakiś niedosyt chcecie jednak większą uwagę skupić na zakupach lub promocjach, dajcie znać zajmiemy się tym specjalnie dla was. Niestety nie wszystkie informacje do nas docierają wiec piszcie najlepiej w komentarzach lub na naszego maila. Wiele dziewczyn napisało do nas i pomogliśmy od tego jesteśmy. Otwarci też jesteśmy na współprace z firmami i innymi blogami modowymi.
Blog nasz powstał w związku z zainteresowaniem modnym ubieraniem. Ale także nowościami z rynku kosmetyków i mody męskiej i damskiej. Staramy się na stronie umieszczać rzetelną informacje, które będą przydatne wszystkim czytelnikom. Kobietom jak i mężczyznom, dlatego tez podzieliśmy stronę na kilka kategorii, które maja to ułatwić. Umieściliśmy porady modowe, ale także z zakresu kosmetyki. Są także informacje i recenzje. ale także porównanie kilku produktów z rynku kosmetyków. Zapraszamy do czytania, ale także opisywania produktów, których opisy chętnie zamieścimy na stronie. W związku z zaobserwowaną tendencją, że odwiedzają nas mężczyźni chcemy zrobić i dla nich kącik modowy. Już niedługo to stworzymy o czym poinformujecie swoich ukochanych mężczyzn.
Sonda

Jak markę lubisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...