postheadericon Krawat czy musznik

Krawat czy może musznik- przed tym wyborem staje każdy przyszły Pan Młody. Krawat czy musznik Muszka najlepiej sprawdzi się u Panów Młodych ceniących sobie tradycję, z kolei krawat będzie dla Panów, którzy wolą klasykę. Co najistotniejsze, kolor zarówno musznika jak i krawatu musimy dobrać do stroju lun też  dodatków Pani Młodej. O ile biały kolor znakomicie sprawdzi się u Panów o ciemnym kolorze włosów, o tule blondyni o jasnej cerze mogą wypaść zdecydowanie blado. Krawat czy musznik Z kolei niektórzy Panowie najzwyczajniej źle czują się w białych dodatkach. Wówczas zaleca się dobranie barwy krawatu bądź muchy do koloru kwiatków Pani Młodej. Będzie to bardzo ładnie wyglądało, a krawat w kolorze będzie odróżniał się od białej koszuli. Dla tych Panów, którzy nie lubią intensywnych barw poleca się kolory szarości i złota. Krawat czy musznik Tak wystylizowany Pan Młody będzie się wyróżniał i z całą pewnością nie umknie kamerze i fleszom aparatów.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Twoja moda – Twój styl
OlaMój blog powstał z chęci podzielenia się informacjami, a także nowościami z rynku mody www.pachnidelko.pl/pol_m_Perfumy_Perfumy_Perfumy-damskie-162.html. Na stronie w wolnej chwili będe starała się dostarczyć nowości dotyczące odzieży damskiej i rynku butów http://www.instytut-kosmetologii.pl/pielegnacja-podstawowa . Staram się zamieszczą opisy, recencje i zdjęcia . Jeśli masz ciekawy produktów , z którym chcesz sie podzielić z czytelniczkami napisz. Napewno umieszcze go na swoim blogu. Są produkt, które polecam szczególnie . Jeśli ciągle macie jakiś niedosyt chcecie jednak większą uwagę skupić na zakupach lub promocjach, dajcie znać zajmiemy się tym specjalnie dla was. Niestety nie wszystkie informacje do nas docierają wiec piszcie najlepiej w komentarzach lub na naszego maila. Wiele dziewczyn napisało do nas i pomogliśmy od tego jesteśmy. Otwarci też jesteśmy na współprace z firmami i innymi blogami modowymi.
Blog nasz powstał w związku z zainteresowaniem modnym ubieraniem. Ale także nowościami z rynku kosmetyków i mody męskiej i damskiej. Staramy się na stronie umieszczać rzetelną informacje, które będą przydatne wszystkim czytelnikom. Kobietom jak i mężczyznom, dlatego tez podzieliśmy stronę na kilka kategorii, które maja to ułatwić. Umieściliśmy porady modowe, ale także z zakresu kosmetyki. Są także informacje i recenzje. ale także porównanie kilku produktów z rynku kosmetyków. Zapraszamy do czytania, ale także opisywania produktów, których opisy chętnie zamieścimy na stronie. W związku z zaobserwowaną tendencją, że odwiedzają nas mężczyźni chcemy zrobić i dla nich kącik modowy. Już niedługo to stworzymy o czym poinformujecie swoich ukochanych mężczyzn.
Sonda

Jak markę lubisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...