postheadericon Mycie włosów metoda kubeczkową

Włosy, które od długiego czasu są stale farbowane, mogą wymagać intensywnej pielęgnacji i regeneracji. Mycie włosów metoda kubeczkową Oprócz doboru odpowiedniego szamponu powinniśmy wiedzieć, jak je myć, aby dodatkowo ich nie uszkadzać. W tym celu najlepiej myć włosy tak zwaną metodą „kubeczkową”. Polega to na rozcieńczeniu łyżki szamponu w połowie kubka wody. Rozcieńczony szampon należy dokładnie rozpuścić i nakładać go na włosy. Mycie włosów metoda kubeczkową Nie powinno się natomiast- jak to robi niemalże każda z pań nakładać na włosy nierozcieńczonego szamponu. Należy pamiętać, że każdy szampon ma formę koncentratu.  Aby nie działał na włosy jak detergent należy go rozcieńczyć. Włosy należy spłukać i czynność powtórzyć, gdyż pierwsze mycie ma na celu oczyszczenie skóry głowy, a drugie odświeżenie włosów. Mycie włosów metoda kubeczkową Takie mycie sprawi, że włosy znacznie mniej będą się niszczyły.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Twoja moda – Twój styl
OlaMój blog powstał z chęci podzielenia się informacjami, a także nowościami z rynku mody . Na stronie w wolnej chwili będe starała się dostarczyć nowości dotyczące odzieży damskiej i rynku butów www.securitas.pl. Staram się zamieszczą opisy, recencje i zdjęcia . Jeśli masz ciekawy produktów , z którym chcesz sie podzielić z czytelniczkami napisz. Napewno umieszcze go na swoim blogu. Są produkt, które polecam szczególnie . Jeśli ciągle macie jakiś niedosyt chcecie jednak większą uwagę skupić na zakupach lub promocjach, dajcie znać zajmiemy się tym specjalnie dla was. Niestety nie wszystkie informacje do nas docierają wiec piszcie najlepiej w komentarzach lub na naszego maila. Wiele dziewczyn napisało do nas i pomogliśmy od tego jesteśmy. Otwarci też jesteśmy na współprace z firmami i innymi blogami modowymi.
Blog nasz powstał w związku z zainteresowaniem modnym ubieraniem. Ale także nowościami z rynku kosmetyków i mody męskiej i damskiej. Staramy się na stronie umieszczać rzetelną informacje, które będą przydatne wszystkim czytelnikom. Kobietom jak i mężczyznom, dlatego tez podzieliśmy stronę na kilka kategorii, które maja to ułatwić. Umieściliśmy porady modowe, ale także z zakresu kosmetyki. Są także informacje i recenzje. ale także porównanie kilku produktów z rynku kosmetyków. Zapraszamy do czytania, ale także opisywania produktów, których opisy chętnie zamieścimy na stronie. W związku z zaobserwowaną tendencją, że odwiedzają nas mężczyźni chcemy zrobić i dla nich kącik modowy. Już niedługo to stworzymy o czym poinformujecie swoich ukochanych mężczyzn.
Sonda

Jak markę lubisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...