postheadericon Mycie włosów metoda kubeczkową

Włosy, które od długiego czasu są stale farbowane, mogą wymagać intensywnej pielęgnacji i regeneracji. Mycie włosów metoda kubeczkową Oprócz doboru odpowiedniego szamponu powinniśmy wiedzieć, jak je myć, aby dodatkowo ich nie uszkadzać. W tym celu najlepiej myć włosy tak zwaną metodą „kubeczkową”. Polega to na rozcieńczeniu łyżki szamponu w połowie kubka wody. Rozcieńczony szampon należy dokładnie rozpuścić i nakładać go na włosy. Mycie włosów metoda kubeczkową Nie powinno się natomiast- jak to robi niemalże każda z pań nakładać na włosy nierozcieńczonego szamponu. Należy pamiętać, że każdy szampon ma formę koncentratu.  Aby nie działał na włosy jak detergent należy go rozcieńczyć. Włosy należy spłukać i czynność powtórzyć, gdyż pierwsze mycie ma na celu oczyszczenie skóry głowy, a drugie odświeżenie włosów. Mycie włosów metoda kubeczkową Takie mycie sprawi, że włosy znacznie mniej będą się niszczyły.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Twoja moda – Twój styl
OlaMój blog powstał z chęci podzielenia się informacjami, a także nowościami z rynku mody czyszczenie wykładzin wrocław . Na stronie w wolnej chwili będe starała się dostarczyć nowości dotyczące odzieży damskiej i rynku butów pasmanteria . Staram się zamieszczą opisy, recencje i zdjęcia . Jeśli masz ciekawy produktów , z którym chcesz sie podzielić z czytelniczkami napisz. Napewno umieszcze go na swoim blogu. Są produkt, które polecam szczególnie . Jeśli ciągle macie jakiś niedosyt chcecie jednak większą uwagę skupić na zakupach lub promocjach, dajcie znać zajmiemy się tym specjalnie dla was. sprzęt aparatura do badań nieniszczących mt - badania magnetyczno-proszkowe Niestety nie wszystkie informacje do nas docierają wiec piszcie najlepiej w komentarzach lub na naszego maila. Wiele dziewczyn napisało do nas i pomogliśmy od tego jesteśmy. Otwarci też jesteśmy na współprace z firmami i innymi blogami modowymi.
Blog nasz powstał w związku z zainteresowaniem modnym ubieraniem. Ale także nowościami z rynku kosmetyków i mody męskiej i damskiej. Staramy się na stronie umieszczać rzetelną informacje, które będą przydatne wszystkim czytelnikom. Kobietom jak i mężczyznom, dlatego tez podzieliśmy stronę na kilka kategorii, które maja to ułatwić. Umieściliśmy porady modowe, ale także z zakresu kosmetyki. Są także informacje i recenzje. ale także porównanie kilku produktów z rynku kosmetyków. Zapraszamy do czytania, ale także opisywania produktów, których opisy chętnie zamieścimy na stronie. W związku z zaobserwowaną tendencją, że odwiedzają nas mężczyźni chcemy zrobić i dla nich kącik modowy. Już niedługo to stworzymy o czym poinformujecie swoich ukochanych mężczyzn.
Sonda

Jak markę lubisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...