postheadericon Olejowanie włosów

Olejowanie włosów to zabieg, który może przywrócić do życia nawet najbardziej zniszczone włosy. Olejowanie włosów Regularnie stosowany potrafi wręcz zdziałać cuda. Najważniejsza jest tu systematyczność i wytrwałość, ponieważ pierwsze efekty kuracji widoczne są dopiero po około dwóch, trzech miesiącach. Pamiętajmy, żeby dobrać odpowiedni dla naszych włosów olej. Dla włosów o wysokiej porowatości znakomite będą oleje migdałowy, sojowy oraz arganowy. Do włosów wysokoporowatych zaleca się olej kokosowy, rycynowy oraz lniany. Olejowanie włosów Do obu rodzajów włosów nadaje się również zwykła oliwa z oliwek. Włosy można olejować na sucho lub na mokro. W przypadku włosów wysokoporowatych zaleca się nakładanie oleju na zwilżone włosy, uważając, by nie naoliwić skóry głowy. Zostawiamy całość na około dwie- trzy godziny. Z kolei włosy o niskiej porowatości (lejące) oliwimy i związujemy w warkocz i zostawiamy na noc. Olejowanie włosów Po upływie określonego czasu myjemy głowę szamponem ze SLES.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Twoja moda – Twój styl
OlaMój blog powstał z chęci podzielenia się informacjami, a także nowościami z rynku mody . Na stronie w wolnej chwili będe starała się dostarczyć nowości dotyczące odzieży damskiej i rynku butów . Staram się zamieszczą opisy, recencje i zdjęcia . Jeśli masz ciekawy produktów , z którym chcesz sie podzielić z czytelniczkami napisz. Napewno umieszcze go na swoim blogu. Są produkt, które polecam szczególnie . Jeśli ciągle macie jakiś niedosyt chcecie jednak większą uwagę skupić na zakupach lub promocjach, dajcie znać zajmiemy się tym specjalnie dla was. Niestety nie wszystkie informacje do nas docierają wiec piszcie najlepiej w komentarzach lub na naszego maila. Wiele dziewczyn napisało do nas i pomogliśmy od tego jesteśmy. Otwarci też jesteśmy na współprace z firmami i innymi blogami modowymi.
Blog nasz powstał w związku z zainteresowaniem modnym ubieraniem. Ale także nowościami z rynku kosmetyków i mody męskiej i damskiej. Staramy się na stronie umieszczać rzetelną informacje, które będą przydatne wszystkim czytelnikom. Kobietom jak i mężczyznom, dlatego tez podzieliśmy stronę na kilka kategorii, które maja to ułatwić. Umieściliśmy porady modowe, ale także z zakresu kosmetyki. Są także informacje i recenzje. ale także porównanie kilku produktów z rynku kosmetyków. Zapraszamy do czytania, ale także opisywania produktów, których opisy chętnie zamieścimy na stronie. W związku z zaobserwowaną tendencją, że odwiedzają nas mężczyźni chcemy zrobić i dla nich kącik modowy. Już niedługo to stworzymy o czym poinformujecie swoich ukochanych mężczyzn.
Sonda

Jak markę lubisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...