postheadericon Pierwsze farbowanie

Jeśli mamy naturalny kolor włosów, a chcemy zacząć przygodę z farbowaniem, możemy nie być pewne, czy dany kolor włosów będzie nam pasował. Pierwsze farbowanie Może być tak, że kolor będzie pięknie pasował  modelce z opakowania farby, ale nam z kolei niekoniecznie będzie w nim do twarzy. Dlatego najlepszym rozwiązaniem- zanim  zaczniemy przygodę z trwałymi farbami do włosów, jest zakup szamponu koloryzującego. Taki kosmetyk zmywa się z włosów po kilku lub kilkunastu myciach (zależne od producenta). Pierwsze farbowanie Dzięki temu, jeśli okaże się, że nie podoba nam się nasz nowy kolor, możemy mieć pewność, że po jakimś czasie wrócimy do naturalnego koloru naszych włosów.

Pamiętajmy jednak, że szampon koloryzujący będzie widoczny jedynie w przypadku, kiedy chcemy podkreślić swój aktualny kolor włosów, bądź też lekko go przyciemnić. Nie rozjaśni nam on włosów- z brunetki nie uczyni blondynki. Za to śmiało mogą go używać blondynki i szatynki. Pierwsze farbowanie Wówczas efekt malowania będzie widoczny. Dużym atutem malowania włosów szamponami koloryzującymi jest fakt, że kosmetyk nie niszczy włosów. Pozostawia się miękkie i błyszczące.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Twoja moda – Twój styl
OlaMój blog powstał z chęci podzielenia się informacjami, a także nowościami z rynku mody . Na stronie w wolnej chwili będe starała się dostarczyć nowości dotyczące odzieży damskiej i rynku butów . Staram się zamieszczą opisy, recencje i zdjęcia . Jeśli masz ciekawy produktów , z którym chcesz sie podzielić z czytelniczkami napisz. Napewno umieszcze go na swoim blogu. Są produkt, które polecam szczególnie . Jeśli ciągle macie jakiś niedosyt chcecie jednak większą uwagę skupić na zakupach lub promocjach, dajcie znać zajmiemy się tym specjalnie dla was. Niestety nie wszystkie informacje do nas docierają wiec piszcie najlepiej w komentarzach lub na naszego maila. Wiele dziewczyn napisało do nas i pomogliśmy od tego jesteśmy. Otwarci też jesteśmy na współprace z firmami i innymi blogami modowymi.
Blog nasz powstał w związku z zainteresowaniem modnym ubieraniem. Ale także nowościami z rynku kosmetyków i mody męskiej i damskiej. Staramy się na stronie umieszczać rzetelną informacje, które będą przydatne wszystkim czytelnikom. Kobietom jak i mężczyznom, dlatego tez podzieliśmy stronę na kilka kategorii, które maja to ułatwić. Umieściliśmy porady modowe, ale także z zakresu kosmetyki. Są także informacje i recenzje. ale także porównanie kilku produktów z rynku kosmetyków. Zapraszamy do czytania, ale także opisywania produktów, których opisy chętnie zamieścimy na stronie. W związku z zaobserwowaną tendencją, że odwiedzają nas mężczyźni chcemy zrobić i dla nich kącik modowy. Już niedługo to stworzymy o czym poinformujecie swoich ukochanych mężczyzn.
Sonda

Jak markę lubisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...