Znajdujesz się tutaj: kobiecaszafa24.pl > Sukienki - spódnice > Wiosenne sukienki na co dzień

Płaszcze jesienne

Jesień to zawsze pora zmian. Płaszcze jesienne Z pięknego ciepłego lata dość gwałtownie przechodzimy w okres długich wieczorów i niekończących się opadów deszczu. Jesień jednak nie przynosi jednej zmiany. Ona sama w sobie jest zmienną. Dlaczego? Jednego dnia może nas przywitać ciepłym niemal letnim słońcem a pożegnać zimowym wiatrem i ulewnym deszczem. Taka jaka jest ta pora roku zmusza nas do przystosowania się do niej. Do noszenia przejściowego obuwia, nieco cieplejszych bluz i jesiennych płaszczy. Jakie muszą być takie płaszcze? Czy powinny przełamywać smutek jesieni czy może podkreślać jej złotą stronę? O tym o wielu innych sprawach w tekście poniżej.

Płaszcze jesienne często mogą być płaszczami przeciwdeszczowymi. Wszystko dlatego że jesień każdego dnia może nas zaskoczyć deszczem lub mżawką. Płaszcze jesienne Przeciwdeszczowość sprawia także, że taki płaszcz jest odporniejszy na porywy wiatru i daje więcej ciepła nawet podczas najbrzydszych jesiennych dni.

Płaszcz na jesień jest zwykle szary. Może dlatego, że ciepłych jesiennych dni jest znacznie mniej. A piękna złota jesień to zazwyczaj jeden tydzień który jest wyjątkiem od smutnej, szarej reguły. Ponadto jesienią dużo łatwiej zachlapać czy ubrudzić taki płaszcz, więc taki kolor jest dużo bardziej praktyczny niż radosne i ciepłe barwy.

Podsumowując. Płaszcz jesienny jest obowiązkowy na tą porę roku. Niczym innym nie będziemy wstanie go zastąpić, bo nic innego do takiej pogody zwyczajnie nie pasuje. Płaszcze jesienne No chyba, że jakaś kurtka, ale to już zupełnie inna historia.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.