postheadericon Płaszcze jesienne

Jesień to zawsze pora zmian. Płaszcze jesienne Z pięknego ciepłego lata dość gwałtownie przechodzimy w okres długich wieczorów i niekończących się opadów deszczu. Jesień jednak nie przynosi jednej zmiany. Ona sama w sobie jest zmienną. Dlaczego? Jednego dnia może nas przywitać ciepłym niemal letnim słońcem a pożegnać zimowym wiatrem i ulewnym deszczem. Taka jaka jest ta pora roku zmusza nas do przystosowania się do niej. Do noszenia przejściowego obuwia, nieco cieplejszych bluz i jesiennych płaszczy. Jakie muszą być takie płaszcze? Czy powinny przełamywać smutek jesieni czy może podkreślać jej złotą stronę? O tym o wielu innych sprawach w tekście poniżej.

Płaszcze jesienne często mogą być płaszczami przeciwdeszczowymi. Wszystko dlatego że jesień każdego dnia może nas zaskoczyć deszczem lub mżawką. Płaszcze jesienne Przeciwdeszczowość sprawia także, że taki płaszcz jest odporniejszy na porywy wiatru i daje więcej ciepła nawet podczas najbrzydszych jesiennych dni.

Płaszcz na jesień jest zwykle szary. Może dlatego, że ciepłych jesiennych dni jest znacznie mniej. A piękna złota jesień to zazwyczaj jeden tydzień który jest wyjątkiem od smutnej, szarej reguły. Ponadto jesienią dużo łatwiej zachlapać czy ubrudzić taki płaszcz, więc taki kolor jest dużo bardziej praktyczny niż radosne i ciepłe barwy.

Podsumowując. Płaszcz jesienny jest obowiązkowy na tą porę roku. Niczym innym nie będziemy wstanie go zastąpić, bo nic innego do takiej pogody zwyczajnie nie pasuje. Płaszcze jesienne No chyba, że jakaś kurtka, ale to już zupełnie inna historia.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Twoja moda – Twój styl
OlaMój blog powstał z chęci podzielenia się informacjami, a także nowościami z rynku mody . Na stronie w wolnej chwili będe starała się dostarczyć nowości dotyczące odzieży damskiej i rynku butów . Staram się zamieszczą opisy, recencje i zdjęcia . Jeśli masz ciekawy produktów , z którym chcesz sie podzielić z czytelniczkami napisz. Napewno umieszcze go na swoim blogu. Są produkt, które polecam szczególnie . Jeśli ciągle macie jakiś niedosyt chcecie jednak większą uwagę skupić na zakupach lub promocjach, dajcie znać zajmiemy się tym specjalnie dla was. Niestety nie wszystkie informacje do nas docierają wiec piszcie najlepiej w komentarzach lub na naszego maila. Wiele dziewczyn napisało do nas i pomogliśmy od tego jesteśmy. Otwarci też jesteśmy na współprace z firmami i innymi blogami modowymi.
Blog nasz powstał w związku z zainteresowaniem modnym ubieraniem. Ale także nowościami z rynku kosmetyków i mody męskiej i damskiej. Staramy się na stronie umieszczać rzetelną informacje, które będą przydatne wszystkim czytelnikom. Kobietom jak i mężczyznom, dlatego tez podzieliśmy stronę na kilka kategorii, które maja to ułatwić. Umieściliśmy porady modowe, ale także z zakresu kosmetyki. Są także informacje i recenzje. ale także porównanie kilku produktów z rynku kosmetyków. Zapraszamy do czytania, ale także opisywania produktów, których opisy chętnie zamieścimy na stronie. W związku z zaobserwowaną tendencją, że odwiedzają nas mężczyźni chcemy zrobić i dla nich kącik modowy. Już niedługo to stworzymy o czym poinformujecie swoich ukochanych mężczyzn.
Sonda

Jak markę lubisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...