Znajdujesz się tutaj: kobiecaszafa24.pl > Moda codzienna > Jesienne trendy

Płaszczyki letnie

Gdy nadejdzie już lato zapominamy o zimny wiosennych porankach, o ostatnim śniegu, który stopniał już dobre kilka miesięcy temu i o deszczach, które już nas tak nie zaskakują. Płaszczyki letnie Lato to przecież pora słońca i wakacji. Wysokich temperatur i wolności. Wtedy nie chcemy już nawet myśleć o płaszczach czy kurtkach, które krępowały nasze ruchy i oddzielały od reszty świata grubą warstwą materiału.  Jednak tam gdzie słońce i gorąc tam są i gwałtowne burze. Na takie burze parasol nie wystarczy, bo podczas nich pojawia się niezwykle mocny wiatr. Płaszczyki letnie Wtedy najlepszym rozwiązaniem wydaje się być letni płaszczyk, który będzie bardziej chronił przed gwałtownym deszczem aniżeli przed niską temperaturą. Choć i taka może się zdarzyć podczas nocnej burzy. Jaki więc płaszczyk się nada się na letnie niespodzianki? Odpowiedź na to pytanie w tekście poniżej.

Płaszczyki letnie muszą być lekkie i poręczne. Dlatego, by móc je schować i w razie potrzeby szybko wyciągnąć z torebki. Ktoś pomyśli, że taki płaszczyk nie zmieści się w torebce. Należy pamiętać, że to nie musi być gruby płaszcz.

Płaszczykiem letnim może być płaszczyk przeciwdeszczowy. Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli, lekkich zwiewnych i bardzo poręcznych. Są one idealne na gwałtowne burze, silny wiatr i intensywny deszcz.

Płaszczyk letni nie musi grzać. Wcale też nie musi być wyjątkowo elegancki, bo przecież będziemy go używać tylko w razie nagłego wypadku. Czym on będzie dokładnie to już zależy od nas i od tego jak nam zależy na nim. Płaszczyki letnie Bo przecież możemy poprzestać na nadziei że w tym roku nie dopadnie nas burza gdzieś w drodze na przystanek.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.