postheadericon Płaszczyki letnie

Gdy nadejdzie już lato zapominamy o zimny wiosennych porankach, o ostatnim śniegu, który stopniał już dobre kilka miesięcy temu i o deszczach, które już nas tak nie zaskakują. Płaszczyki letnie Lato to przecież pora słońca i wakacji. Wysokich temperatur i wolności. Wtedy nie chcemy już nawet myśleć o płaszczach czy kurtkach, które krępowały nasze ruchy i oddzielały od reszty świata grubą warstwą materiału.  Jednak tam gdzie słońce i gorąc tam są i gwałtowne burze. Na takie burze parasol nie wystarczy, bo podczas nich pojawia się niezwykle mocny wiatr. Płaszczyki letnie Wtedy najlepszym rozwiązaniem wydaje się być letni płaszczyk, który będzie bardziej chronił przed gwałtownym deszczem aniżeli przed niską temperaturą. Choć i taka może się zdarzyć podczas nocnej burzy. Jaki więc płaszczyk się nada się na letnie niespodzianki? Odpowiedź na to pytanie w tekście poniżej.

Płaszczyki letnie muszą być lekkie i poręczne. Dlatego, by móc je schować i w razie potrzeby szybko wyciągnąć z torebki. Ktoś pomyśli, że taki płaszczyk nie zmieści się w torebce. Należy pamiętać, że to nie musi być gruby płaszcz.

Płaszczykiem letnim może być płaszczyk przeciwdeszczowy. Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli, lekkich zwiewnych i bardzo poręcznych. Są one idealne na gwałtowne burze, silny wiatr i intensywny deszcz.

Płaszczyk letni nie musi grzać. Wcale też nie musi być wyjątkowo elegancki, bo przecież będziemy go używać tylko w razie nagłego wypadku. Czym on będzie dokładnie to już zależy od nas i od tego jak nam zależy na nim. Płaszczyki letnie Bo przecież możemy poprzestać na nadziei że w tym roku nie dopadnie nas burza gdzieś w drodze na przystanek.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Twoja moda – Twój styl
OlaMój blog powstał z chęci podzielenia się informacjami, a także nowościami z rynku mody . Na stronie w wolnej chwili będe starała się dostarczyć nowości dotyczące odzieży damskiej i rynku butów . Staram się zamieszczą opisy, recencje i zdjęcia . Jeśli masz ciekawy produktów , z którym chcesz sie podzielić z czytelniczkami napisz. Napewno umieszcze go na swoim blogu. Są produkt, które polecam szczególnie . Jeśli ciągle macie jakiś niedosyt chcecie jednak większą uwagę skupić na zakupach lub promocjach, dajcie znać zajmiemy się tym specjalnie dla was. Niestety nie wszystkie informacje do nas docierają wiec piszcie najlepiej w komentarzach lub na naszego maila. Wiele dziewczyn napisało do nas i pomogliśmy od tego jesteśmy. Otwarci też jesteśmy na współprace z firmami i innymi blogami modowymi.
Blog nasz powstał w związku z zainteresowaniem modnym ubieraniem. Ale także nowościami z rynku kosmetyków i mody męskiej i damskiej. Staramy się na stronie umieszczać rzetelną informacje, które będą przydatne wszystkim czytelnikom. Kobietom jak i mężczyznom, dlatego tez podzieliśmy stronę na kilka kategorii, które maja to ułatwić. Umieściliśmy porady modowe, ale także z zakresu kosmetyki. Są także informacje i recenzje. ale także porównanie kilku produktów z rynku kosmetyków. Zapraszamy do czytania, ale także opisywania produktów, których opisy chętnie zamieścimy na stronie. W związku z zaobserwowaną tendencją, że odwiedzają nas mężczyźni chcemy zrobić i dla nich kącik modowy. Już niedługo to stworzymy o czym poinformujecie swoich ukochanych mężczyzn.
Sonda

Jak markę lubisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...