postheadericon Płukanka kawowa

Płukanka kawowa jest znakomitym rozwiązaniem w walce z przesuszonymi i pozbawionymi witalności włosami. Płukanka kawowa Kawa zamyka łuski włosa w rezultacie zapobiegając puszeniu się fryzury. Oprócz tego ma piękny zapach, który przypadnie do gustu nie jednej zwolenniczce tego napoju. Celem przyrządzenia płukanki należy dwie łyżki kawy zalać dwiema szklankami wrzątku i odczekać do ostudzenia. Płukanka kawowa Następnie kawę odcedzamy, aby pozbawić ją fusów. Taką mieszankę możemy rozcieńczyć woda, jeśli nasze włosy są długie. Używamy jej do ostatniego płukania. Taka płukanka może nieco przyciemnić włosy. Nadaje im piękny blask i sprawia, że fryzura zdecydowanie lepiej się rozczesuje. Włosy są miłe w dotyku, piękne i błyszczące, i co najważniejsze- nie puszą się. Płukanka kawowa Taka płukanka jest polecana szczególnie do włosów ciężkich do ujarzmienia.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Twoja moda – Twój styl
OlaMój blog powstał z chęci podzielenia się informacjami, a także nowościami z rynku mody . Na stronie w wolnej chwili będe starała się dostarczyć nowości dotyczące odzieży damskiej i rynku butów . Staram się zamieszczą opisy, recencje i zdjęcia . Jeśli masz ciekawy produktów , z którym chcesz sie podzielić z czytelniczkami napisz. Napewno umieszcze go na swoim blogu. Są produkt, które polecam szczególnie . Jeśli ciągle macie jakiś niedosyt chcecie jednak większą uwagę skupić na zakupach lub promocjach, dajcie znać zajmiemy się tym specjalnie dla was. Niestety nie wszystkie informacje do nas docierają wiec piszcie najlepiej w komentarzach lub na naszego maila. Wiele dziewczyn napisało do nas i pomogliśmy od tego jesteśmy. Otwarci też jesteśmy na współprace z firmami i innymi blogami modowymi.
Blog nasz powstał w związku z zainteresowaniem modnym ubieraniem. Ale także nowościami z rynku kosmetyków i mody męskiej i damskiej. Staramy się na stronie umieszczać rzetelną informacje, które będą przydatne wszystkim czytelnikom. Kobietom jak i mężczyznom, dlatego tez podzieliśmy stronę na kilka kategorii, które maja to ułatwić. Umieściliśmy porady modowe, ale także z zakresu kosmetyki. Są także informacje i recenzje. ale także porównanie kilku produktów z rynku kosmetyków. Zapraszamy do czytania, ale także opisywania produktów, których opisy chętnie zamieścimy na stronie. W związku z zaobserwowaną tendencją, że odwiedzają nas mężczyźni chcemy zrobić i dla nich kącik modowy. Już niedługo to stworzymy o czym poinformujecie swoich ukochanych mężczyzn.
Sonda

Jak markę lubisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...