postheadericon Rozjaśnianie

Wiele kobiet będących posiadaczkami ciemnych włosów marzy o tym, by ich włosy były jaśniejsze.  Rozjaśnianie Jeśli mamy włosy w kolorze brązu bądź ciemnego blondu a marzy nam się platynowy, bądź naturalny blond, powinnyśmy wybrać się do fryzjera, który dobierze odpowiednią dla nas farbę i po dwugodzinnej wizycie w salonie wyjdziemy z wymarzonym kolorem włosów. Rozjaśnianie włosów wymaga jednak systematyczności i walki z uporczywymi odrostami, które średnio co miesiąc należy malować. Rozjaśnianie Wizyty u fryzjera wymagają jednak sporego nakładu finansowego. Za każdą wizytę- zależnie od regionu musimy liczyć się z wydatkiem 120- 200 zł. Innym sposobem na

rozjaśnienie włosów jest zakup odpowiedniej farby. Pamiętajmy, że jeśli chcemy zakupić farbę drogeryjną, pamiętajmy, by sprawdzić na danym opakowaniu farby w kolorze blond- czy rozjaśnia włosy i o ile tonów. Najlepiej wybrać taką, która rozjaśnia około 4 tonów. Zaletą stosowania farby drogeryjnej jest jej cena- wydamy znacznie mniej niż malując włosy u fryzjera. Rozjaśnianie Jednak musimy liczyć się z faktem, że wymarzony kolor osiągniemy dopiero po 2 lub 3 farbowaniu.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Twoja moda – Twój styl
OlaMój blog powstał z chęci podzielenia się informacjami, a także nowościami z rynku mody . Na stronie w wolnej chwili będe starała się dostarczyć nowości dotyczące odzieży damskiej i rynku butów . Staram się zamieszczą opisy, recencje i zdjęcia . Jeśli masz ciekawy produktów , z którym chcesz sie podzielić z czytelniczkami napisz. Napewno umieszcze go na swoim blogu. Są produkt, które polecam szczególnie gabinet masażu w warszawie oferuje masaż dla par warszawa https://medicaspa.pl . Jeśli ciągle macie jakiś niedosyt chcecie jednak większą uwagę skupić na zakupach lub promocjach, dajcie znać zajmiemy się tym specjalnie dla was. Niestety nie wszystkie informacje do nas docierają wiec piszcie najlepiej w komentarzach lub na naszego maila. Wiele dziewczyn napisało do nas i pomogliśmy od tego jesteśmy. Otwarci też jesteśmy na współprace z firmami i innymi blogami modowymi.
Blog nasz powstał w związku z zainteresowaniem modnym ubieraniem. Ale także nowościami z rynku kosmetyków i mody męskiej i damskiej. Staramy się na stronie umieszczać rzetelną informacje, które będą przydatne wszystkim czytelnikom. Kobietom jak i mężczyznom, dlatego tez podzieliśmy stronę na kilka kategorii, które maja to ułatwić. Umieściliśmy porady modowe, ale także z zakresu kosmetyki. Są także informacje i recenzje. ale także porównanie kilku produktów z rynku kosmetyków. Zapraszamy do czytania, ale także opisywania produktów, których opisy chętnie zamieścimy na stronie. W związku z zaobserwowaną tendencją, że odwiedzają nas mężczyźni chcemy zrobić i dla nich kącik modowy. Już niedługo to stworzymy o czym poinformujecie swoich ukochanych mężczyzn.
Sonda

Jak markę lubisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...