postheadericon Smoking czy garnitur?

Decydując się na wieczorowy strój, mężczyzna staje przed dylematem: ubrać garnitur czy smoking? Smoking czy garnitur? Zarówno jedno z tych ubrań, jak i drugie posiada wiele zalet, jak i wad. Jednak co faktycznie wybrać, aby czuć się nie tylko wygodnie, ale również by nienagannie się prezentować?

Garnitur to strój męski stosowany niema na każdą wyjątkową okoliczność. Dzięki swemu specyficznemu krojowi dopasowuje się on do postury osoby, która go nosi. Dlatego jeśli mężczyźnie zależy na podkreśleniu swojej sylwetki lepiej jest wybrać garnitur. Oprócz tego, garnitur charakteryzuje się skromnością i prostotą, które z kolei są synonimami elegancji. Smoking czy garnitur? Jeśli już wybieramy garnitur, to trzeba szczególną uwagę przyłożyć do jakości materiału i kroju garnituru.

Smoking, mimo że nadaje się na różne uroczystości odbywające się wieczorem, to jednak nie będzie zbyt dobrym rozwiązaniem na ślub, czy wesele. Jest on niesamowicie elegancką formą męskiego stroju, dlatego wiąże się z niezwykle ważnymi wydarzeniami i na byle jaką okazję nie jesteśmy w stanie go założyć. Niezbędnym dodatkiem do smokingu jest szeroki plisowany pas, muszka i biała koszula plisowana z przodu – zestaw ten, już przez wzgląd na swoją ogólną aparycję nieszczególnie nadaje się na każdą okazję.

Wybór między jednym, a drugim zdaje się być prosty. W momencie kiedy wybieramy się na jakąś uroczystość, która zdarza się raz do roku, dobrze jest mieć smoking. Smoking czy garnitur? Jednak jeśli stawiamy na uniwersalizm naszego wieczorowego stroju, to o wiele lepszy do tego będzie świetnie skrojony garnitur.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Twoja moda – Twój styl
OlaMój blog powstał z chęci podzielenia się informacjami, a także nowościami z rynku mody . Na stronie w wolnej chwili będe starała się dostarczyć nowości dotyczące odzieży damskiej i rynku butów http://www.technocold.pl/oferta/komory-chlodnicze. Staram się zamieszczą opisy, recencje i zdjęcia . Jeśli masz ciekawy produktów , z którym chcesz sie podzielić z czytelniczkami napisz. Napewno umieszcze go na swoim blogu. Są produkt, które polecam szczególnie . Jeśli ciągle macie jakiś niedosyt chcecie jednak większą uwagę skupić na zakupach lub promocjach, dajcie znać zajmiemy się tym specjalnie dla was. Niestety nie wszystkie informacje do nas docierają wiec piszcie najlepiej w komentarzach lub na naszego maila. Wiele dziewczyn napisało do nas i pomogliśmy od tego jesteśmy. Otwarci też jesteśmy na współprace z firmami i innymi blogami modowymi.
Blog nasz powstał w związku z zainteresowaniem modnym ubieraniem. Ale także nowościami z rynku kosmetyków i mody męskiej i damskiej. Staramy się na stronie umieszczać rzetelną informacje, które będą przydatne wszystkim czytelnikom. Kobietom jak i mężczyznom, dlatego tez podzieliśmy stronę na kilka kategorii, które maja to ułatwić. Umieściliśmy porady modowe, ale także z zakresu kosmetyki. Są także informacje i recenzje. ale także porównanie kilku produktów z rynku kosmetyków. Zapraszamy do czytania, ale także opisywania produktów, których opisy chętnie zamieścimy na stronie. W związku z zaobserwowaną tendencją, że odwiedzają nas mężczyźni chcemy zrobić i dla nich kącik modowy. Już niedługo to stworzymy o czym poinformujecie swoich ukochanych mężczyzn.
Sonda

Jak markę lubisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...