Znajdujesz się tutaj: kobiecaszafa24.pl > Jak dobrze się malować > Jak malować usta

Smoking czy garnitur?

Decydując się na wieczorowy strój, mężczyzna staje przed dylematem: ubrać garnitur czy smoking? Smoking czy garnitur? Zarówno jedno z tych ubrań, jak i drugie posiada wiele zalet, jak i wad. Jednak co faktycznie wybrać, aby czuć się nie tylko wygodnie, ale również by nienagannie się prezentować?

Garnitur to strój męski stosowany niema na każdą wyjątkową okoliczność. Dzięki swemu specyficznemu krojowi dopasowuje się on do postury osoby, która go nosi. Dlatego jeśli mężczyźnie zależy na podkreśleniu swojej sylwetki lepiej jest wybrać garnitur. Oprócz tego, garnitur charakteryzuje się skromnością i prostotą, które z kolei są synonimami elegancji. Smoking czy garnitur? Jeśli już wybieramy garnitur, to trzeba szczególną uwagę przyłożyć do jakości materiału i kroju garnituru.

Smoking, mimo że nadaje się na różne uroczystości odbywające się wieczorem, to jednak nie będzie zbyt dobrym rozwiązaniem na ślub, czy wesele. Jest on niesamowicie elegancką formą męskiego stroju, dlatego wiąże się z niezwykle ważnymi wydarzeniami i na byle jaką okazję nie jesteśmy w stanie go założyć. Niezbędnym dodatkiem do smokingu jest szeroki plisowany pas, muszka i biała koszula plisowana z przodu – zestaw ten, już przez wzgląd na swoją ogólną aparycję nieszczególnie nadaje się na każdą okazję.

Wybór między jednym, a drugim zdaje się być prosty. W momencie kiedy wybieramy się na jakąś uroczystość, która zdarza się raz do roku, dobrze jest mieć smoking. Smoking czy garnitur? Jednak jeśli stawiamy na uniwersalizm naszego wieczorowego stroju, to o wiele lepszy do tego będzie świetnie skrojony garnitur.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.