postheadericon Spódnice

W szafie wielu kobiet dużo miejsca zajmują spódnice. Spódnice Niektóre panie mają pewne obawy przed noszeniem tego stroju, ale warto pamiętać o tym, że wbrew pozorom spódnice nie są przeznaczone wyłącznie dla kobiet o idealnej sylwetce. Właściwie dobrany krój sprawia bowiem, że każda z pań może prezentować się w spódnicy bardzo atrakcyjnie. Szczególną ostrożność trzeba zachować przy spódnicach krótkich i obcisłych, które są przeznaczone dla kobiet o ładnych nogach. Spódnice Nie każdemu pasuje także spódnica trzy czwarte. Optycznie skraca ona sylwetkę, dlatego nie jest polecana niskim kobietom. Oczywiście, ważny jest nie tylko krój, ale także kolorystyka spódnicy. Jednocześnie należy zwrócić uwagę na to, aby połączyć ją z odpowiednią górą, a zatem bluzką lub sweterkiem. Warto pamiętać zarówno o dobrym dopasowaniu kolorystycznym, jak i o trzymaniu się jednego stylu. Spódnice Nie sposób bowiem zaprzeczyć temu, że elegancka spódnica nie pasuje do sportowej bluzy, podobnie jak kwiecista spódnica nie będzie dobrze prezentować się z koszulą w kratę.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Twoja moda – Twój styl
OlaMój blog powstał z chęci podzielenia się informacjami, a także nowościami z rynku mody . Na stronie w wolnej chwili będe starała się dostarczyć nowości dotyczące odzieży damskiej i rynku butów http://www.instytut-kosmetologii.pl/endermologia-lpg. Staram się zamieszczą opisy, recencje i zdjęcia . Jeśli masz ciekawy produktów , z którym chcesz sie podzielić z czytelniczkami napisz. Napewno umieszcze go na swoim blogu. Są produkt, które polecam szczególnie . Jeśli ciągle macie jakiś niedosyt chcecie jednak większą uwagę skupić na zakupach lub promocjach, dajcie znać zajmiemy się tym specjalnie dla was. Niestety nie wszystkie informacje do nas docierają wiec piszcie najlepiej w komentarzach lub na naszego maila. Wiele dziewczyn napisało do nas i pomogliśmy od tego jesteśmy. Otwarci też jesteśmy na współprace z firmami i innymi blogami modowymi.
Blog nasz powstał w związku z zainteresowaniem modnym ubieraniem. Ale także nowościami z rynku kosmetyków i mody męskiej i damskiej. Staramy się na stronie umieszczać rzetelną informacje, które będą przydatne wszystkim czytelnikom. Kobietom jak i mężczyznom, dlatego tez podzieliśmy stronę na kilka kategorii, które maja to ułatwić. Umieściliśmy porady modowe, ale także z zakresu kosmetyki. Są także informacje i recenzje. ale także porównanie kilku produktów z rynku kosmetyków. Zapraszamy do czytania, ale także opisywania produktów, których opisy chętnie zamieścimy na stronie. W związku z zaobserwowaną tendencją, że odwiedzają nas mężczyźni chcemy zrobić i dla nich kącik modowy. Już niedługo to stworzymy o czym poinformujecie swoich ukochanych mężczyzn.
Sonda

Jak markę lubisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...