postheadericon W czym się pokazać w pracy?

Współczesna Kowalska, bądź pani Nowak, robiące karierę i pracujące w dość sporej korporacji, na pewno co rano, mają dylemat, którego powodem jest strój jaki powinny założyć na siebie wychodząc do pracy. W czym się pokazać w pracy? I chociaż szafa pełna w szwach, zaś opcji jest naprawdę wiele, to jednak ciężko jest dobrać coś co będzie idealne na codzienne wyjście do pracy. Wiadomą rzeczą jest bowiem to, że nie należy z niczym przesadzić, bowiem każda skrajność jest zła. Ubiór do pracy powinien być skromny i jednocześnie schludny.

Dla kobiety, to jak wygląda, jest chyba najważniejszą rzeczą pod słońcem. Dlatego dużą wagę przywiązuje do tego, jak się ubrać do pracy i nie tylko. Jaki zestaw będzie najodpowiedniejszy?

Najlepsze jest połączenie dobrego stylu z niezbyt krzykliwą odzieżą. Dlatego najlepiej stonować strój do pracy. Idealna będzie jakaś spódniczka o długości poniżej kolan, do tego odpowiednio dobrana bluzka, no i marynarka, bądź sweterek. W czym się pokazać w pracy? Trzeba jednak pamiętać, że ubranie „na uczniaka” w postaci białej bluzki do granatowej czy czarnej spódnicy wyszło już z mody i jedyne co może symbolizować to brak profesjonalizmu.

Jeśli chodzi o kolorystykę, to powinna być ona niezbyt wyzywająca. Najlepiej dopasować barwy, które będą ze sobą współgrały. Idealnie do pracy nadają się wszelkie odcienie brązu. Lepiej jest nie ryzykować kolorami intensywnymi, bądź rażącymi, gdyż mogą one zostać potraktowane jako kpina w szanowanej i poważnej firmie. W czym się pokazać w pracy? Jednak z drugiej stronny, czasem dobrze jest nieco zmienić i raz na jakiś czas ubrać coś bardziej ekstrawaganckiego.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Twoja moda – Twój styl
OlaMój blog powstał z chęci podzielenia się informacjami, a także nowościami z rynku mody . Na stronie w wolnej chwili będe starała się dostarczyć nowości dotyczące odzieży damskiej i rynku butów makijaż permanentny białystok. Staram się zamieszczą opisy, recencje i zdjęcia . Jeśli masz ciekawy produktów , z którym chcesz sie podzielić z czytelniczkami napisz. Napewno umieszcze go na swoim blogu. Są produkt, które polecam szczególnie . Jeśli ciągle macie jakiś niedosyt chcecie jednak większą uwagę skupić na zakupach lub promocjach, dajcie znać zajmiemy się tym specjalnie dla was. Niestety nie wszystkie informacje do nas docierają wiec piszcie najlepiej w komentarzach lub na naszego maila. Wiele dziewczyn napisało do nas i pomogliśmy od tego jesteśmy. Otwarci też jesteśmy na współprace z firmami i innymi blogami modowymi.
Blog nasz powstał w związku z zainteresowaniem modnym ubieraniem. Ale także nowościami z rynku kosmetyków i mody męskiej i damskiej. Staramy się na stronie umieszczać rzetelną informacje, które będą przydatne wszystkim czytelnikom. Kobietom jak i mężczyznom, dlatego tez podzieliśmy stronę na kilka kategorii, które maja to ułatwić. Umieściliśmy porady modowe, ale także z zakresu kosmetyki. Są także informacje i recenzje. ale także porównanie kilku produktów z rynku kosmetyków. Zapraszamy do czytania, ale także opisywania produktów, których opisy chętnie zamieścimy na stronie. W związku z zaobserwowaną tendencją, że odwiedzają nas mężczyźni chcemy zrobić i dla nich kącik modowy. Już niedługo to stworzymy o czym poinformujecie swoich ukochanych mężczyzn.
Sonda

Jak markę lubisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...