postheadericon Welon

Wybór odpowiedniego welonu do włosów spędza sen z powiek niejednej przyszłej pannie młodej. Welon Każda z pań zastanawia się nad materiałem, z jakiego ma być wykonany, jego długością oraz kształtem. Przede wszystkim należy pamiętać, by nie kupować welonu przed kupnem sukni- może się później okazać, że odcień welonu nie pasuje do niej w ogóle i mimo że początkowo welon wydawał się biały, to przy sukni nabiera szarości. Wszystko dlatego, ze mamy wiele odcieni bieli. Wybierając welon skupmy się na tworzywie, z jakiego jest wykonany- może to być muślin lub tiul. Welon Może mieć koronkowe brzegi, być ich pozbawiony lub być obszyty lamówką.

Pamiętajmy, że do sukni, która ma dużo koronki najlepiej pasuje welon gładki, nie zawierający koronki lub też obszyty cienką warstwą tego materiału. Unikniemy wówczas przesytu i welon nie przyćmi piękna naszej sukni. Pamiętajmy, aby welon był obszyty tym samym rodzajem koronki, co suknia. Welon W przeciwnym razie suknia i welon będą sprawiały wrażenie jakby były „ z innej bajki”. Źródło: http://bio-uroda.pl/

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Twoja moda – Twój styl
OlaMój blog powstał z chęci podzielenia się informacjami, a także nowościami z rynku mody . Na stronie w wolnej chwili będe starała się dostarczyć nowości dotyczące odzieży damskiej i rynku butów . Staram się zamieszczą opisy, recencje i zdjęcia . Jeśli masz ciekawy produktów , z którym chcesz sie podzielić z czytelniczkami napisz. Napewno umieszcze go na swoim blogu. Są produkt, które polecam szczególnie . Jeśli ciągle macie jakiś niedosyt chcecie jednak większą uwagę skupić na zakupach lub promocjach, dajcie znać zajmiemy się tym specjalnie dla was. Niestety nie wszystkie informacje do nas docierają wiec piszcie najlepiej w komentarzach lub na naszego maila. Wiele dziewczyn napisało do nas i pomogliśmy od tego jesteśmy. Otwarci też jesteśmy na współprace z firmami i innymi blogami modowymi.
Blog nasz powstał w związku z zainteresowaniem modnym ubieraniem. Ale także nowościami z rynku kosmetyków i mody męskiej i damskiej. Staramy się na stronie umieszczać rzetelną informacje, które będą przydatne wszystkim czytelnikom. Kobietom jak i mężczyznom, dlatego tez podzieliśmy stronę na kilka kategorii, które maja to ułatwić. Umieściliśmy porady modowe, ale także z zakresu kosmetyki. Są także informacje i recenzje. ale także porównanie kilku produktów z rynku kosmetyków. Zapraszamy do czytania, ale także opisywania produktów, których opisy chętnie zamieścimy na stronie. W związku z zaobserwowaną tendencją, że odwiedzają nas mężczyźni chcemy zrobić i dla nich kącik modowy. Już niedługo to stworzymy o czym poinformujecie swoich ukochanych mężczyzn.
Sonda

Jak markę lubisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...