Znajdujesz się tutaj: kobiecaszafa24.pl > Moda damska > Spódnice

Wieczorowa biżuteria

Biżuteria do sukni wieczorowej, to jeden z wyjątkowych dodatków do stroju, który zakładamy na bal. Wieczorowa biżuteria Nadaje ona bowiem uroku całości i jest swego rodzaju wisienką na torcie – stanowi w całym stroju nie tylko to co najlepsze, ale również najlepiej podkreśla kobiecość i urodę. Dlatego warto dobierać ją skrupulatnie i z rozwagą, aby będąc naszym sprzymierzeńcem, nie odwróciła się przeciw nam i nie wywołała efektu przeciwnego niż zamierzony.

Na wieczorową biżuterię składają się kolczyki, bransoletka, kolia, bądź naszyjnik, pierścionki i ozdoby do włosów. Jak wiadomo jednak, z niczym nie należy przesadzać, zaś kobieta to nie choinka, którą można przyozdobić w co tylko nawinie nam się pod rękę. Dlatego również i z biżuterią nie należy przesadzić i nie ubrać jej za dużo, bowiem skończy się to dla nas niezbyt dobrze.

Wszystko dobieramy kolorystycznie. Wieczorowa biżuteria No i trzeba pamiętać, aby wszystkie dodatki w postaci biżuterii były dobrane pod względem materiału z jakiego są wykonane. Należy wiedzieć o tym, że srebra nie miesza się ze złotem, dlatego trzeba być konsekwentnym w swoich wyborach. Jeśli zdecydujemy się na złotą kolię, to nie możemy ubrać srebrnych kolczyków. Złota kolia równa się złote kolczyki, bowiem tylko w takim zestawie jedno do drugiego będzie pasować.

Biżuteria często zawiera kolorowe ozdoby. Należy je dobierać kolorystycznie do siebie, bowiem zielone oczka w kolczykach, nie pasują zbyt do żółtych oczek w bransoletce i do tego do czerwonej sukienki. Wieczorowa biżuteria Należy być konsekwentnym i trzymać się jednej barwy, tak by nie przesadzić.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.