postheadericon Zalotka

Zalotka do rzęs to znakomity wynalazek, który posiada w swojej kosmetyczce każda pani, która lubi mieć mocno uniesione ku górze rzęsy. Zalotka Jest to urządzenie bardzo proste w użyciu i nadaje rzęsom piękny, zmysłowy i uwodzicielski kształt. Dzięki użyciu zalotki rzęsy wydają się być znacznie dłuższe, niż są w rzeczywistości i są przy tym pięknie podkręcone. Najlepiej na początku starannie pomalować rzęsy tuszem, po czym delikatnie przycisnąć do nich zalotkę. Zalotka Każda zalotka zawiera gąbkę, do której przykłada się rzęsy. Od czasu do czasu gąbka ta wymaga wymiany, ponieważ gromadzą się na niej rozmaite bakterie. Po pewnym czasie gąbka może ulec

przetarciu i zamiast podkręcać rzęsy może je nawet przycinać. Dlatego zaleca się wymianę gąbki co trzy miesiące. Zalotka Pamiętajmy, by nie otwierać oczu zanim nie otworzymy zalotki.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Twoja moda – Twój styl
OlaMój blog powstał z chęci podzielenia się informacjami, a także nowościami z rynku mody ranking pożyczek . Na stronie w wolnej chwili będe starała się dostarczyć nowości dotyczące odzieży damskiej i rynku butów kredyt dla nowych firm . Staram się zamieszczą opisy, recencje i zdjęcia . Jeśli masz ciekawy produktów , z którym chcesz sie podzielić z czytelniczkami napisz. Napewno umieszcze go na swoim blogu. Są produkt, które polecam szczególnie żele kolorowe do paznokci . Jeśli ciągle macie jakiś niedosyt chcecie jednak większą uwagę skupić na zakupach lub promocjach, dajcie znać zajmiemy się tym specjalnie dla was. www.sklepestetyka.pl/RevitaLash Niestety nie wszystkie informacje do nas docierają wiec piszcie najlepiej w komentarzach lub na naszego maila. Wiele dziewczyn napisało do nas i pomogliśmy od tego jesteśmy. Otwarci też jesteśmy na współprace z firmami i innymi blogami modowymi.
Blog nasz powstał w związku z zainteresowaniem modnym ubieraniem. Ale także nowościami z rynku kosmetyków i mody męskiej i damskiej. Staramy się na stronie umieszczać rzetelną informacje, które będą przydatne wszystkim czytelnikom. Kobietom jak i mężczyznom, dlatego tez podzieliśmy stronę na kilka kategorii, które maja to ułatwić. Umieściliśmy porady modowe, ale także z zakresu kosmetyki. Są także informacje i recenzje. ale także porównanie kilku produktów z rynku kosmetyków. Zapraszamy do czytania, ale także opisywania produktów, których opisy chętnie zamieścimy na stronie. W związku z zaobserwowaną tendencją, że odwiedzają nas mężczyźni chcemy zrobić i dla nich kącik modowy. Już niedługo to stworzymy o czym poinformujecie swoich ukochanych mężczyzn.
Sonda

Jak markę lubisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...