Znajdujesz się tutaj: kobiecaszafa24.pl > Kurtki i płaszcze > Płaszcze jesienne

Zestawy ubraniowe na uczelnię

Każda studentka chce pokazać się na uczelni z jak najlepszej strony. Zestawy ubraniowe na uczelnię Najlepiej jeśli jest to strona elegancka, jednocześnie ekstrawagancka, w dobrym guście i jednocześnie niezbyt krzykliwa. Ważne żeby wszystko było w sam raz: niczego nie może być za dużo, ale też za mało. Ciężko jest doprowadzić do takiego efektu, jednak nie ma rzeczy niemożliwych, zwłaszcza dla kreatywnej studentki, dla której ubiór nie powinien stanowić większego problemu.

W co w takim razie należy ubrać się na uczelnię? Mimo że często możliwości jest wiele, to jednak nie każda możliwość pasuje. Przede wszystkim nie należy starać się być oryginalnym na siłę. Jeśli założymy przetarte dżinsy i do tego rozciągnięty sweter, najlepiej w jakimś rzucającym się w oczy kolorze, to nie ma szans, byśmy zostały uznane za drugą Annę Wintour. Zestawy ubraniowe na uczelnię Wszystko należy tonować, bez względu na to, że akurat taki zestaw ubraniowy podoba nam się w danym dniu.

Nie należy również przesadzać z dodatkami. Uczelnia to nie wybieg, ani nie świąteczna wystawa, gdzie każda choinka pięknie wygląda. Na uczelni nie potrzebne są chodzące choinki, dlatego też nie należy dobierać do swojego stroju zbyt dużo różnego rodzaju ozdób. Poza tym, na uczelni powinnyśmy się czuć swobodnie, a duża ilość różnego rodzaju dodatków, tylko krępuje nasze ruchy i nie pozwala na jakąkolwiek swobodę działania.

Wniosek nasuwa się jeden: chcąc wyglądać dobrze, dobrze dobieraj ubiór. Krzykliwa torebka w kolorach tęczy, nie będzie dobrym dodatkiem do czarnej flaneli i żółtych rurek. Uczelnia to nie wybieg mody. Zestawy ubraniowe na uczelnię Tutaj należy wyglądać po ludzku. Dodając do tego swoją własną wygodę jesteśmy w stanie stworzyć idealny zestaw ubraniowy na wykłady.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.