Znajdujesz się tutaj: kobiecaszafa24.pl > MODA ŚLUBNA > Krawat czy musznik

Zimowa moda

Mamy środek zimy. Zimowa moda W sklepach powoli zaczynają się horrendalne obniżki zimowe, rabaty i inne promocje, które zachęcają do kupowania zimowych ciuchów. Warto się wybrać do galerii czy innych sklepów, aby zaopatrzyć się w coś modnego na tę zimę. W końcu zostały jeszcze co najmniej dwa miesiące, aby pokazać się w świetnej kreacji i zrobić piorunujące wrażenie na znajomych czy bliskich.

Co warto nabyć? Tej zimy szczególnie modne i świetnie wyglądające zdają się być długie, często o rozmiar za duże swetry z grubej wełny. Prezentują się one świetnie do koszuli, koszulki, czy innej bluzki. Do tego są niesamowicie ciepłe, więc z powodzeniem mogą służyć nam również jako ocieplacz pod zimowy płaszczyk. Zimowa moda Jeśli chodzi o kolory, to dominują raczej stonowane barwy brązu, czerni, czy kawy z mlekiem.

Jeśli chodzi o spódniczki to dominuje dzianina oraz sztruks. Świetnie prezentują się taki spódnice w połączeniu z grubymi rajstopami, najlepiej czarnymi, chociaż w kwestii koloru istnieje pewna dowolność. Ważne, aby nie przesadzać.

W kwestii butów wracamy do klasycznych kozaczków. Bez zbędnego wymyślania, bez dodatków na każdym milimetrze buta, bez wydziwiania. Grunt to wysoki bucik ze skórki, zupełne pozbawiony dodatków, w pełni klasyczny. Choinkowe buty, pełne różnorakich ozdóbek już dawno przestały być modne. W tym sezonie stawia się bowiem na prostotę i klasykę.

Co w kwestii płaszczyków? Tej zimy dość modne są kolorowe płaszcze w odcieniach czerwieni, zieleni, bądź błękitu. Zimowa moda Chociaż nie brakuje również na sklepowych wystawach płaszczy dla miłośników klasyki w odcieniach czerni czy brązu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.