postheadericon Żółty odcień włosów po rozjaśnianiu

Wiele kobiet rozjaśniających włosy marzy, by kolor zyskał piękny. Żółty odcień włosów po rozjaśnianiu Platynowy odcień. Jednak często, szczególnie po rozjaśnianiu włosów w domu farbami drogeryjnymi, zdarza się, że nasze blond włosy nabierają żółtawej poświaty przypominającej barwę żółtka jajka. Na szczęście możemy ją usunąć dzięki wielu dostępnym dziś w drogeriach szamponom. Wystarczy zakupić tzw srebrny lub fioletowy szampon- są one przeznaczone do mycia włosów rozjaśnianych i ich głównym zadaniem jest niwelowanie żółtej poświaty pojawiającej się na farbowanych włosach. Żółty odcień włosów po rozjaśnianiu Po systematycznym stosowaniu nieprzyjemny odcień znika, a włosy nabierają pięknej, platynowej barwy. Pamiętajmy jednak, że taki szampon należy starannie spłukać z głowy. Jest jeszcze inny- domowy sposób na usunięcie niechcianego odcienia włosów. Możemy dodać do 1L ciepłej wody pół łyżeczki wodnego roztworu gencjany i takim roztworem płukać włosy. Żółty odcień włosów po rozjaśnianiu Uważajmy, by nie przesadzić z ilością gencjany, a jeśli nabierzemy jej za dużo zwyczajnie spłuczmy ją z włosów.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Twoja moda – Twój styl
OlaMój blog powstał z chęci podzielenia się informacjami, a także nowościami z rynku mody . Na stronie w wolnej chwili będe starała się dostarczyć nowości dotyczące odzieży damskiej i rynku butów . Staram się zamieszczą opisy, recencje i zdjęcia . Jeśli masz ciekawy produktów , z którym chcesz sie podzielić z czytelniczkami napisz. Napewno umieszcze go na swoim blogu. Są produkt, które polecam szczególnie . Jeśli ciągle macie jakiś niedosyt chcecie jednak większą uwagę skupić na zakupach lub promocjach, dajcie znać zajmiemy się tym specjalnie dla was. Niestety nie wszystkie informacje do nas docierają wiec piszcie najlepiej w komentarzach lub na naszego maila. Wiele dziewczyn napisało do nas i pomogliśmy od tego jesteśmy. Otwarci też jesteśmy na współprace z firmami i innymi blogami modowymi.
Blog nasz powstał w związku z zainteresowaniem modnym ubieraniem. Ale także nowościami z rynku kosmetyków i mody męskiej i damskiej. Staramy się na stronie umieszczać rzetelną informacje, które będą przydatne wszystkim czytelnikom. Kobietom jak i mężczyznom, dlatego tez podzieliśmy stronę na kilka kategorii, które maja to ułatwić. Umieściliśmy porady modowe, ale także z zakresu kosmetyki. Są także informacje i recenzje. ale także porównanie kilku produktów z rynku kosmetyków. Zapraszamy do czytania, ale także opisywania produktów, których opisy chętnie zamieścimy na stronie. W związku z zaobserwowaną tendencją, że odwiedzają nas mężczyźni chcemy zrobić i dla nich kącik modowy. Już niedługo to stworzymy o czym poinformujecie swoich ukochanych mężczyzn.
Sonda

Jak markę lubisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...