Znajdujesz się tutaj: kobiecaszafa24.pl > KOSMETYKI > Kredka do ust

Elegancki płaszcz czy sportowa kurtka dla panów

Każdy świadomy mężczyzna wie, że w pewnych sytuacjach pewne wersje ubioru strojów po prostu nie przystoją. Elegancki płaszcz czy sportowa kurtka dla panów Bo jeżeli idziemy z przyjaciółmi na piwo to garnitur pod krawatem może krępować. Podobnie jeżeli wybieramy się na wesele to nawet najbardziej wyjściowy dres nie będzie dobrym  rozwiązaniem. By wiedzieć o tym nie trzeba być znawcą mody. Wystarczy mieć trochę oleju w głowie. Dla przykładu spróbujmy odpowiedzieć sobie na pytanie: Kiedy ubrać elegancki płaszcz, a kiedy sportową kurtkę?

Wiadomą rzeczą jest, że sportowy ubiór najlepiej nadaje się na wyjście gdy planujemy aktywnie spędzić dzień. Czy wybieramy się na narty, czy na stadion dopingować ulubioną drużynę to zawsze sportowa kurtka będzie pasować doskonale do takich sytuacji.

Elegancki płaszcz natomiast doskonale się spisze gdy wybieramy się do wykwintnej restauracji lub na bal. Elegancki płaszcz czy sportowa kurtka dla panów Oczywiście nie będziemy siedzieć w nim przy stoliku, ani  tańczyć walca. Jednak wypada stawić się na takie okazje w dobrze skrojonym, długim płaszcz.

Są jednak sytuacje gdy ciężko się zdecydować na ubiór sportowy czy elegancki. Tu wiele zależy od tego jaki tryb życia prowadzimy i  czy nie czujemy się skrępowani spacerując po mieście w tym czy innym ubiorze. Musimy pamiętać, że nawet jeśli uwielbiamy chodzić w eleganckich płaszczach, a dzień zapowiada się dość intensywnie to wygodniej wybrać kurtkę. Elegancki płaszcz czy sportowa kurtka dla panów Ta zasada działa oczywiście w obie strony, bo wybierając się na ważny egzamin czy rozmowę kwalifikacyjną, nie wyobrażam sobie żeby można było stawić się na nie w sportowej kurtce ubranej na marynarkę.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.